Devlet bazı medikal malzemelere şartları sağlayan ve rapor reçete çıkarta bilen hastalara belli bir tutara kadar ödeme yapmaktadır.Sosyal güvenlik kurumuyla olan anlaşmamız sayesinde geri ödeme kapsamındaki ürünleri rapor ve reçetenizle birlikte firmamızdan alabilirsiniz.

 

 

Geri ödeme Kapsamında Raporlu Hasta Bezi Nasıl alınır ?

1.adım :

Hasta Bezi Raporu çıkarmak :

SGK tarafından geri ödeme yapılabilmesi için; hastanız mesane ve rektum kontrolü olmadığını belirten, sağlık kurumundan onaylı rapor alınması gerekmektedir. Bunun için direk doktorunuza yâda size bağlı olan aile hekiminize başvuru yapmanız gerekmektedir. şayet buralardan herhangi bir sebeple sonuç alamasanız veyahut ta hastanız yatalak hiç bir şekilde doktora götürme imkânınız ve durumunuz yok ise Türkiye’nin her yerinden alan kodu çevirmeden 444 38 33 nolu telefonu arayarak evinize direk heyet çağıra bilirsiniz böylelikle sağlık raporunuzu direk evde hazırlanıp size vere bilirler.

2.adım:

Hasta Bezi Reçetesi Yazdırmak :

Raporumuzu çıkardıktan sonra aile hekiminize ilaç yazdırır gibi reçete yazdırmanız gerekiyor. Reçetenizi 1 aylık ( 120 ped) veya 2 aylık (240 ped ) olarak iki şekilde yazdırabilirsiniz. Reçetenizi aile hekiminize yazdırmaya gitmeden önce raporunuzun bir fotokopisini çektirmeniz gerekiyor. Aile hekiminize raporun orjinalini görüp fotokopisine o günün tarihini ve aslı gibidir yazıp imzalaması gerekmektedir.

3.adım :

Hasta Bezlerini almak :

Raporunuzun aslı gibidiri ve reçetenizi aldıktan sonra bu evraklarla herhangi bir medikale gidip evraklarınızı onlara teslim edip seçtiğiniz marka bir hasta bezini sgk geri ödeme kapsamında alabilirsiniz. Devlet bu bezler için ped başına 0,9+kdv ödeme yapmaktadır. Örneğin 2 aylık 240 ped yazılmış bir reçete için devlet 254,88 tl ödeme yapmaktadır. Bezlerin de kalitesine göre fiyatı değişmektedir. Neredeyse bütün bezlerin 240 pedi devlet ödemesini geçmektedir. Burada çıkan farkı ödeyerek hasta bezlerinizi alabilirsiniz.

SGK Kapsamında Geri Ödemeli Ürünler

SGK Kapsamında Geri Ödemeli Ürünler

Sosyal güvenlik kurumuyla olan anlaşmamız sayesinde geri ödeme kapsamındaki ürünleri rapor ve reçetenizle birlikte firmamızdan alabilirsiniz.

İNCELE
7/24 Müşteri Destek

7/24 Müşteri Destek

Siz değerli müşterilerimize hizmet verebilmek için 7/24 hizmetinizdeyiz. İletişim bölümündeki numara ve mail adresinde istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz.

İNCELE
Bayiliğini Yaptığımız Toptan Satışı Bulunan Ürünler

Bayiliğini Yaptığımız Toptan Satışı Bulunan Ürünler

İhtisas medikal olarak bayiliğini yaptığımız ürünlerin piyasanın ve sınıfının en kaliteli ürünleri olmasına özen gösteriyoruz ve bu ürünleri sizlerle en uygun fiyatlarla buluşmasını sağlamaya çalışıyoruz.

İNCELE